Co robimy?

Sporządzamy profesjonalne opinie błędów medycznych u dorosłych, które oceniają, m.in.:


- stopień uszkodzenia ciała i stan zdrowia poszkodowanego,
- prawidłowość postępowania medycznego,
- uszczerbek na zdrowiu i kwalifikację prawną obrażeń ciała na podstawie dokumentacji medycznej i akt sprawy,
- zasadność poniesionych kosztów leczenia i rehabilitacji,
- rokowania na przyszłość,
- konieczność specjalistycznego leczenia.

 

W naszych profesjonalnych pracowniach wraz z zespołem ekspertów sporządzamy profesjonalne opinie błędów medycznych u dorosłych, które oceniają, m.in.: stopień uszkodzenia ciała i stan zdrowia poszkodowanego, prawidłowość postępowania medycznego, uszczerbek na zdrowiu i kwalifikację prawną obrażeń ciała na podstawie dokumentacji medycznej i akt sprawy, zasadność poniesionych kosztów leczenia i rehabilitacji, rokowania na przyszłość, konieczność specjalistycznego leczenia.

 

DLACZEGO WARTO?


Efektywne postępowanie procesowe
Dostarczamy rzetelne opinie błędów medycznych, które są niezawodnym dowodem w postępowaniu procesów i mają kluczowy wpływ na jego przebieg.


Doświadczenie
Jesteśmy instytucją, w której opinie medyczne przygotowują jedni z najlepszych biegłych sądowych i lekarzy wielu specjalizacji posiadający wieloletnie doświadczenie w opiniowaniu, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość naszych opinii medycznych.


Opinie zespołowe
Dbamy o najwyższą jakość i obiektywność naszych opinii, dlatego nasze opinie tworzy interdyscyplinarny zespół doświadczonych biegłych sądowych i lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny.


Szybkie terminy realizacji
Wiemy, że zależy Państwu na szybkim pozyskaniu rzetelnych opinii medycznych wykonanych przez niezależnych ekspertów, dlatego zapewniamy jak najszybszy czas realizacji zlecenia.