Co robimy?

Sporządzamy profesjonalne opinie błędów medycznych u dorosłych, które oceniają, m.in.:


- stopień uszkodzenia ciała i stan zdrowia poszkodowanego,
- prawidłowość postępowania medycznego,
- uszczerbek na zdrowiu i kwalifikację prawną obrażeń ciała na podstawie dokumentacji medycznej i akt sprawy,
- zasadność poniesionych kosztów leczenia i rehabilitacji,
- rokowania na przyszłość,
- konieczność specjalistycznego leczenia.

 

W naszych profesjonalnych pracowniach wraz z zespołem ekspertów sporządzamy profesjonalne opinie błędów medycznych u dorosłych, które oceniają, m.in.: stopień uszkodzenia ciała i stan zdrowia poszkodowanego, prawidłowość postępowania medycznego, uszczerbek na zdrowiu i kwalifikację prawną obrażeń ciała na podstawie dokumentacji medycznej i akt sprawy, zasadność poniesionych kosztów leczenia i rehabilitacji, rokowania na przyszłość, konieczność specjalistycznego leczenia.

Bezpłatnie analizujemy akta sprawy i wszelką dokumentację medyczną.

 

DLACZEGO WARTO?


Efektywne postępowanie procesowe
Dostarczamy rzetelne opinie błędów medycznych, które są niezawodnym dowodem w postępowaniu procesów i mają kluczowy wpływ na jego przebieg.


Doświadczenie
Jesteśmy instytucją, w której opinie medyczne przygotowują jedni z najlepszych biegłych sądowych i lekarzy wielu specjalizacji posiadający wieloletnie doświadczenie w opiniowaniu, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość naszych opinii medycznych.


Opinie zespołowe
Dbamy o najwyższą jakość i obiektywność naszych opinii, dlatego nasze opinie tworzy interdyscyplinarny zespół doświadczonych biegłych sądowych i lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny.


Szybkie terminy realizacji
Wiemy, że zależy Państwu na szybkim pozyskaniu rzetelnych opinii medycznych wykonanych przez niezależnych ekspertów, dlatego zapewniamy jak najszybszy czas realizacji zlecenia.


Darmowa konsultacja
Bezpłatnie oceniamy przesłane materiały procesowe i udzielamy wszelkich informacji na temat wykonywania opinii medycznych.